Інстаграм

У Канаді 70% поетичних книжок продають Інстаграм-поети

03.11.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У 2018 році на канадських поетів, які активно використовують Інстаграм, припадало 70% від усіх проданих поетичних книжок за кількістю примірників. Це з’ясувало дослідження сайту BookNet Canada.

Продажі поетів, які мають більше 50 тисяч підписників в Інстаграмі, на канадському ринку зросли з 12% у 2014 році до 70% у 2018. Пік продажів припав на 2017 рік, коли їхні книжки склали 80% від загальної кількості проданих поетичних видань. При цьому за кількістю назв частка таких книжок становила лише 1%.

 

Графік показує загальні продажі поетичних книжок в Канаді (сірий колір) та продажі поетів, що активно просувають свої книжки в Інстаграмі (фіолетовий колір.

 

 

Серед десяти найпопулярніших канадських поетів за версією BookNet Canada лише двоє авторів не використовують Інстаграм для просування своїх книжок.

 

Станом на жовтень 2019 року Інстаграм-поети продали 52% від усіх поетичних книжок. Автори дослідження передбачають, що цей показник збільшиться після сезону свят.

 

У Канаді Інстаграм використовують 12 мільйонів людей — 32% населення. В Україні станом на березень 2019 року за дослідженням комунікаційного агентства PlusOne кількість Інстаграм-користувачів становила 11 мільйонів людей. Це на 50,7% більше, ніж у 2018 році.

 

Раніше ми розповідали про канадське книговидання у 2018 році: збільшення кількості назв та політичні загрози.

 

Читайте також: «Краще у бібліотеці в Україні, ніж на складі в Канаді»: життя діаспори у сімох виданнях