книгарні

У книгарнях Німеччини продаватимуть українські книжки

30.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Книжки восьми українських видавництв з’являться у німецькій мережі книгарень Hugendubel Buchhandlungen. Про це повідомив Український інститут книги у Facebook. 

Зокрема це книжки видавництв «Абабагаламага», «АртЕк», «Веселка», «Видавництва Старого Лева», «Картуш», «Либідь», «Мистецтво», «Фоліо». 

 

Поява видань стала можливою завдяки співпраці українського книжкового порталу Book-On-Demand з мережею книгарень. 

 

«Два місяці ми готували контракти, бо зайти в цю потужну мережу досить складно. Але в Німеччині зараз багато українців — близько мільйона. Серед них є багато активних, які самі приходять до книгарень і просять українську книжку. От ми її і привезли — уже доставили до Німеччини першу партію видань загальним накладом 3000 одиниць і готуємо другий транш», — розповідає Сергій Поночовний, керівник проєкту та засновник порталу Book-On-Demand. 

Book-On-Demand, крім українських книжок, планує постачати німецькомовні видання українських авторів, а також домовляється з українськими письменниками про літературні заходи в німецьких книгарнях — презентації книжок, виступи авторів, лекції тощо.

 

Hugendubel продаватиме українські книжки не лише на полицях своїх магазинів, але й мережам бібліотек, з якими вони активно співпрацюють, а також передаватимуться у дитячі садки, школи, центри допомоги переселенцям тощо. 

 

Hugendubel — це мережа книжкових супермаркетів, одна з найбільших у Європі. Налічує понад 100 магазинів у Німеччині та німецькомовних країнах. 

 

Нагадаємо, що у бібліотеках восьми міст Австрії з’явилися українські книжки.

 

Як відомо, за пів року вітчизняні видавці безкоштовно передали у межах акції «Українським дітям – українську книгу!» майже 1 млн примірників друкованої продукції.

 

Фото: Український інститут книги та Hugendubel