дитячі книжки

У Литві почали розповсюджувати книжки-картинки для українських дітей

23.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

За сприяння Українського інституту книги у Литві розповсюджують три тисячі комплектів класичних книжок-картинок видавництва «Веселка». Про це повідомляє волонтер та експерт з видавничої справи Юрій Марченко у Facebook. 

Загальний тираж 15 тисяч книжок. Зокрема це видання «Дідова дочка та бабина дочка», «Про бідного парубка і царівну», «Колосок», «Загадки», «Женчик, женчик невеличкий» тощо. 

 

Для замовлень книжок-картинок у Литві можна звертатися до спільноти Stiprūs Kartu, філологині Ruta Malikenaite, посла Анікщяйського краю Литовської республiки в Українi Virginijus Strolia

 

 

Нагадаємо, що у Литві створили безкоштовну платформу для розміщення ілюстрацій на підтримку України Creatives for Ukraine. Також польський фонд Fundacja Świętego Mikołaja (Фундація Святого Миколая) та Український інститут книги надрукували книжки для українських дітей-біженців у Польщі.

 

Як відомо, Український інститут книги за підтримки Федерації європейських видавців запустив краудфандингову кампанію зі збору коштів для друку української дитячої літератури за кордоном.