втрати

У Маріуполі помер письменник й історик Сергій Буров

21.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В окупованому Маріуполі у віці 84 років помер телевізійник та краєзнавець Сергій Буров. Про це повідомили на фейсбук-сторінці міської ради Маріуполя та у телеграм-каналі Національної спілки журналістів України із посиланням на новиннєвий канал «Мариполь сейчас».

 

Сергій Буров — історик, краєзнавець, письменник, почесний громадянин Маріуполя, член Національної спілки журналістів України, кінематографістів України, автор програми «Маріуполь. Былое» («Маріуполь. Колишнє») та однойменної книжки. Також він написав книжки «Маріуполь та маріупольці» і «З історії Маріупольського театру» (у співавторстві зі Світланою Отченашенковою).

 

На телеканалі «Сігма» вийшло понад 1200 випусків програми за понад 25 років. Їх знімав зокрема оператор Віктор Дідов, який загинув у Маріуполі 11 березня.

 

 

«Він жив Маріуполем і помер разом із ним. В окупованому та обстрілюваному. Де не тільки знищують будинки, що пережили дві світові війни, а й історію та культуру нашого міста. Сумуємо за Сергієм Буровим», — зазначили в міськраді.

 

Відомо, що дружина Сергія Бурова, Валентина Іванівна, теж загинула на початку березня.

 

Нагадаємо, під Маріуполем окупанти вбили письменника і журналіста Євгена Баля. Від рук росіян також загинули Юрій Руф, Юрій Олійник, Олег Якунін, Віктор Дудар, Микола Кравченко, Сергій Заїковський.

 

Чільне фото: mariupolrada