втрати

Під час боїв з окупантами загинув запорізький журналіст Олег Якунін

26.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Запорізький журналіст Олег Якунін загинув 18 березня, захищаючи Україну від російських окупантів. Про це у Facebook повідомила дружина Олена Якуніна.

«Прошу вшанувати хвилиною мовчання і добрим словом Якуніна Олега Івановича, який загинув на полі бою 18 березня 2022 року, захищаючи нас із вами від клятих окупантів. Він був найкращим у світі чоловіком і люблячим батьком, вірним другом, справедливим і чесним. Був завжди “душею компанії” і єднав довкола себе людей, тому що тільки гуртом ми – сила! Завжди захищав слабкого і не мовчав, коли бачив зло. Він любив море і хорошу музику, мріяв, що наші діти житимуть кращим життям у найкращій країні світу – вільній Україні», – написала дружина журналіста. 

Крім того, дружина додала: 

«Ще 16 числа він обіцяв, що обов’язково повернеться живий і здоровий, і ми повеземо дочку на море, де він навчить її пірнати із трубкою. Але не судилося…  Багато хто з вас знав Олега особисто багато років, прошу пригадати, яким ви запам’ятали Олега, пом’янути добрим словом».

 

Олег Якунін – журналіст і головний редактор Afisha.zp та misto.zp.ua. 

 

Як повідомлялося, у Приморську окупаційні війська викрали журналіста Костянтина Овсянникова. 

 

Також, як відомо, протягом місяця з початку широкомасштабного вторгнення в Україну росія скоїла 148 злочинів проти журналістів та медіа. Зокрема, це вбивства Брента Рено, Олександри КувшиновоїАксани Бауліної та П’єра Закжевскі.

 

У полоні перебували Вікторія Рощина та Олег Батурин. Також у Мелітополі російські окупанти викрали журналістів медіа «Местные Вести – Мелитополь» та батька журналістки та директорки сайту «Ріа-Мелітополь» Світлани Залізецької.