втрати

На Луганщині загинув львівський телеоператор Юрій Олійник

27.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Під час бойових дій з окупантами на Луганщині загинув львівський відеооператор і фотограф Юрій Олійник. Про це повідомляють медіа, у яких працював телеоператор. 

«Під час бойових дій з російськими окупаційними військами на Луганщині загинув львівський відеооператор і фотограф, працівник 24 каналу і сайту ZAXID.NET Юрій Олійник. Він був бійцем однієї з бригад Збройних сил України, які виконували завдання в зоні бойових дій. Йому було 39 років», пишуть у медіа. 

 

Відомо, що Юрій загинув 23 березня на сході України, чоловік пішов воювати з перших днів повномасштабного вторгнення.

 

«Зазначимо, що Юрій Олійник був дуже талановитим. Він працював над проєктами «Ми», «Ми 2.0», «Трансплантація», «Зберегти життя», а також над створенням проєкту «Інтерв‘ю24», зокрема знімав інтерв‘ю з ВІЛ-позитивною, «день у швидкій», інструкцію з першої домедичної допомоги та багато іншого», додають у 24 каналі. 

 

Юрій Олійник був ветераном АТО, воював на Донеччині й Луганщині у 2014-2015 році. Після повернення працював телеоператором у львівській редакції 24 каналу. Захоплювався фотографією і походами в гори.

 

Також, як відомо, протягом місяця з початку широкомасштабного вторгнення в Україну росія скоїла 148 злочинів проти журналістів та медіа. Зокрема, це вбивства Брента Рено, Олександри КувшиновоїАксани Бауліної, П’єра Закжевскі та Олега Якуніна. 

 

У полоні перебували Вікторія Рощина та Олег Батурин. Також у Мелітополі російські окупанти викрали журналістів медіа «Местные Вести – Мелитополь» та батька журналістки та директорки сайту «Ріа-Мелітополь» Світлани Залізецької, а у Приморську – журналіста Костянтина Овсянникова. 

 

Джерела: 24 канал, ZAXID.NET