Стус

У Медведчука погрожують судовим позовом творцям фільму про Стуса

13.08.2018
кадр з фільму

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Адвокат Віктора Медведчука Ігор Кириленко погрожує вимагати заборони демонстрації стрічки про Василя Стуса, якщо у фільмі з’явиться «недостовірна інформація» про політика. Про це йдеться в його заяві, розміщеній на сайті ГО «Український вибір».

 

Він наполегливо порекомендував ЗМІ та окремим громадянам не поширювати «недостовірну, брехливу інформацію» про Медведчука, а особам, які пов’язані зі зйомками фільму «Стус», «утриматися від дій, спрямованих на поширення такої інформації про Віктора Медведчука».

 

«В разі виходу в прокат фільму «Стус» з недостовірною інформацією про Віктора Медведчука, я залишаю за собою право на відповідні правові дії, в тому числі спрямовані на заборону через суд демонстрації подібного фільму», – заявив адвокат.

 

Як ми повідомляли, зі стрічки про Василя Стуса вилучили сцену останнього суду над письменником, в якому брав участь його адвокат, теперішній політик Віктор Медведчук. Більше того, з фільму зник сам персонаж Медведчук. Хоча кастинг на цю роль проводився, актора було знайдено і він готувався до зйомок.

 

Після хвилі невдоволення громадськості, творці фільму пообіцяли дозняти епізод із Медведчуком.

 

Читайте також: «У Медведчука небагато больових точок. Одна з них – Василь Стус» – мережі про вилучення

 

Чільне зображеня: Facebook / СТУС / Художній фільм про Василя Стуса