війн

У Мелітополі окупанти хочуть почати навчальний процес з квітня російською мовою

24.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Російські окупанти у захопленому Мелітополі хочуть розпочати навчальний процес у школах вже з наступного місяця. Про це повідомив мер міста Іван Федоров.

«Сьогодні (23-го березня) російські солдати обходять кожну школу і схиляють вчителів розпочинати з 1 квітня навчальний процес російською мовою за незрозумілою програмою», – зазначив Федоров.

 

Також мер додав, що завжди спостерігав єдність серед викладацького складу Мелітополя і відділу освіти, а також висловив свою підтримку освітянам.

 

Як відомо, за словами міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, в Україні понад 10 тис. закладів загальної середньої освіти працюють у дистанційному форматі, а до навчання повернулися майже 3 млн учнів.

 

Нагадаємо, що навчальний процес у деяких областях України відновився з 14 березня 2022 року.

 

Як відомо, Міносвіти спільно з Мінцифри та Українським інститутом розвитку освіти також запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».

 

Раніше повідомлялося, що у бібліотеках тимчасово окупованих територій Луганської, Донецької, Чернігівської та Сумської областей почались вилучення української історичної та художньої літератури, яка не збігається з постулатами кремлівської пропаганди.