війна

Сергій Шкарлет: до навчання повернулися майже 3 млн учнів

22.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет зазначив, що наразі в Україні понад 10 тис. закладів загальної середньої освіти працюють у дистанційному форматі, а до навчання повернулися майже 3 млн учнів. Про це він розповів у своєму телеграм-каналі. 

21 березня розпочався другий тиждень освітнього процесу після вимушених канікул, які були оголошені через жорстоке вторгнення рф на територію України. Наразі навчання відновилося в 11 областях України. 

 

«За оперативними даними департаментів освіти обласних військових адміністрацій, понад 10 тис. закладів загальної середньої освіти працюють у дистанційному форматі. У понад 500 ЗЗСО тривають канікули, і у понад 2400 школах, де безпекова ситуація залишається напруженою, освітній процес призупинено. Станом на 21 березня 2022 року до навчання приступило майже 3 млн учнів», – зазначив міністр. 

 

Також Сергій Шкарлет нагадав, що за згодою одного з батьків, діти, які тимчасово внутрішньо переміщені, можуть долучитися до навчання в школі за місцем тимчасового проживання. Зараз таких дітей вже налічується майже 44 тисячі.

 

Лідером серед областей, які долучили до освітнього процесу тимчасово внутрішньо переміщених дітей, є Львівська. Наразі кількість таких учнів там сягла майже 11 тисяч.

 

«Дякую керівникам департаментів освіти і науки ОВА та кожному освітянину за вашу нелегку, але таку важливу працю. У цей надзвичайно складний для країни час ви гідно тримаєте наш освітній фронт боротьби за майбутнє української освіти та покоління сильної, непереможної української нації!», –  додав Шкарлет. 

 

Нагадаємо, що навчальний процес у деяких областях України відновився з 14 березня 2022 року. 

 

Також, як відомо, Міносвіти спільно з Мінцифри та Українським інститутом розвитку освіти також запустили платформу для дистанційного та змішаного навчання «Всеукраїнська школа онлайн».