журналісти

У Новій Каховці звільнили журналіста Олександра Гунька з полону

07.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На Херсонщині у Новій Каховці окупанти звільнили журналіста і поета Олександра Гунька. Про це ввечері повідомив чоловік доньки Гунька, журналіст Максим Біроваш.

«Олександра Гунька звільнили після триденного ув’язнення у Херсонському СІЗО, який став ГУЛАГом для багатьох херсонських активістів та журналістів. За процесом повернення слідкувала медіамразота із РФ. Пацани, для вас курс залишається незмінним», – написав Максим Біроваш.

 

Як відомо, 3 квітня Олександра Гунька викрали у Новій Каховці, що на Херсонщині. Окупанти вдерлися у квартиру журналіста, провели там «обшук», забрали телефони та електронні пристрої, а поета викрали.

 

Олександр  Гунько — український поет, журналіст та громадський діяч. Головний  редактором сайту «Нова Каховка Сіті». Працював оглядачем у «Газеті по-українськи», журналі «Країна», був головний редактором «Новини ділові». Член Національної спілки письменників України з 2002, член Незалежної медіапрофспілки України з 2005. Член Національної спілки журналістів України з 2019. Лавреат літературних премій ім. Олексія Кручоних (1992), Миколи Куліша (2014), Анатолія Бахути (2015), Григорія Сковороди «Сад божествених пісень» (2018).

 

Нагадаємо, на Херсонщині окупанти раніше викрали, а згодом відпустили журналіста Олега Батурина. Також у Херсоні пропав журналіст Костянтин Риженко, проте згодом вийшов на зв’язок. 

 

Як відомо, за час повномасштабного вторгнення росії в Україну щодо представників ЗМІ скоєно 74 злочини державою-агресором, 5 зі злочинів – у Херсонській області. 

 

Чільне фото: vgory.org