Володимир Зеленський

У Польщі видадуть збірку промов Зеленського

22.02.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

До річниці повномасштабного російського вторгнення росії в Україну видавництво «Агора» (Wydawnictwo Agora) видасть  збірку виступів Володимира Зеленського за останні місяці «Послання з України» (“Przesłanie z Ukrainy”). Про це повідомили на сайті видавництва.

«Це збірка найпотужніших виступів Володимира Зеленського часів війни, до якої він написав вступ. Це історія про Україну зі слів її президента, про країну, яка мужньо захищається від російської агресії. Це також історія нації, яка веде світ у боротьбі за демократію. Перш за все, це бойовий клич боротися за свободу, звернений до світу. Якщо не зараз, то коли?» — пишуть на сайті видавництва.

 

Видання промов містить 144 сторінки. Передмову до збірки написав сам Володимир Зеленський. Книжка містить 18 промов, починаючи з 2019 року, які відібрав особисто Зеленський. До видання також ввійшла промова Олени Зеленської. Книжка також містить передмову Аркадія Островського, редактора журналу The Economist у росії й Східній Європі.

 

На польську промови переклав Єжи Волк-Ланевський.

 

Уперше книжку видало видавництво Penguin Random House. Воно отримало права публікувати книжку в усьому світі, зокрема в США (Crown), Німеччині (Siedler Verlag), Іспанії (Debate), Португалії (Vogais) тощо. Серед цих країн і Польща.

 

«Підтримка України – це не тренд, не мем чи інтернет-челендж. Це не мода, яка має блискавично поширитися світом і так само швидко зникнути. Якщо ви хочете зрозуміти, звідки ми походимо, чого ми хочемо і куди ми йдемо, вам потрібно знати більше про те, хто ми такі. Ця книжка допоможе у цьому. Понад усе ця книжка допоможе вам почути наше послання світові: що ми вільна та незалежна нація і що ми не припинимо воювати, доки остання російська сила не покине нашу територію», — зазначає Зеленський в передмові.

 

Книжку можна придбати за 29 злотих (247 грн). Усі кошти, виручені від продажу, спрямують на підтримку United24 — фандрейзингову платформу з підтримки України.

 

Нагадаємо, раніше промови Володимира Зеленського видали у Великій Британії та Франції.

 

Читайте також: Що порадити англомовним друзям прочитати про Зеленського

 

Чільне зображення: Wydawnictwo Agora