інформаційна війна

У рф звинуватили Україну у «викривленні історії», «проаналізувавши» 300 підручників

31.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Російські ЗМІ почали поширювати неправдиву інформацію про викривлення історичної правди Україною. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки. 

«Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки констатує, що пропагандистські ЗМІ рф почали розганяти нову брехню про Україну. Буцімто у нашій державі велася цілеспрямована робота з викривлення історичної правди та ідеологічної підготовки до військової операції проти рф (!)», пишуть у Центрі. 

 

У повідомленні зазначають, що такий висновок у росії зробили за результатами «аналізу близько 300 українських підручників і методичних посібників», який провели російські педагоги та історики.

 

«Держава-агресор видає себе за жертву, а жертву намагаються видати агресором. Так робиться політика у путінській росії. Але правда все одно переможе», додали у Центрі. 

 

Як відомо, Центр протидії дезінформації при РНБО України знайшов у соціальних мережах «посібник» окупантів щодо створення фейків проти України, а вчителі у рф отримали спеціальні методички з детальними інструкціями, які пояснюють, що і як розповідати дітям про війну проти України. 

 

Нагадаємо, у бібліотеках тимчасово окупованих територій Луганської, Донецької, Чернігівської та Сумської областей росіяни почали вилучення української історичної та художньої літератури, яка не збігається з постулатами кремлівської пропаганди.

 

Як відомо, Центр національного спротиву розробив порадник з інструкціями протидії ворогу на окупованій території. 

 

Читайте також: У мережу виклали посібник для цивільних з порадами, як вижити у місті під час війни