цензура

У росії заблокували Patreon

07.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Сайт американської платформи Patreon став недоступний на території росії. Про це повідомляють ЗМІ. 

Сайт сервісу став недоступним за рішенням генеральної прокуратури росії. Крім того, зазначають, що відповідно до цього рішення заблокували 102 сайти.

 

Зокрема це вебресурс для письмової англійської Grammarly, сайти «Аргументи та факти в Україні», «Європейська правда», «Радіо Свобода»,  російський телеканал «Настоящее время», Site.ua, Sport.ua, сайти з кінофільмами тощо. 

 

Patreon – американська інтернет-платформа, де проєкти та людей можна підтримати за системою підписок. 

 

Сервіс створений музикантом Джеком Конті, який шукав можливість заробітку зі своїх популярних відео на YouTube. Разом із Семом Ямом він розробив платформу, що дозволяє покровителям виплачувати певні кошти за кожну нову роботу творця.

 

Нагадаємо, що раніше Роскомнагляд заблокував доступ до інтернет-сервісу новин Google News. Крім того, тверський суд москви заборонив у росії соціальні мережі компанії Meta Platforms Facebook та Instagram за «екстремістську діяльність», а також показувати їхні логотипи.

 

Як відомо, компанія Educational Testing Service, яка проводить тестування з англійської мови в межах системи TOEFL, заборонила громадянам росії реєстрацію на іспит.

 

Джерело: Roskomsvoboda