бойкот рф

УКФ закликає виключити Росію зі складу ЮНЕСКО

08.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Український культурний фонд (УКФ) закликає виключити Російську Федерацію зі складу ЮНЕСКО. Про це заявив виконавчий директор УКФ Владислав Берковський під час прямого включення в етер шведського суспільного мовника SVT.

«Російські окупанти продовжують нещадно знищувати українську культурну спадщину, публічно говорячи, що ніякої української культури не існує і не існувало. Вони продовжують розграбовувати українській музеї, нищити українські театри. Ми закликаємо світову культурну спільноту виключити росію зі складу ЮНЕСКО, оскільки замість захисту чи відродження матеріальної і нематеріальної культурної спадщини Росія її лише нищить. З агресором не може бути жодних спільних цінностей чи співпраці», сказав Владислав Берковський.

 

Український культурний фонд спільно з культурною спільнотою країни продовжує звертатися до міжнародних організацій з вимогою припинити будь-яку співпрацю з РФ.

 

Як повідомлялося раніше, Мінкульт закликав ЄС розширити санкції проти Росії у культурній та інформаційній сферах. 

 

Як повідомлялось, дієвці культури вимагають в іноземних колег санкцій у сфері культури для РФ.

 

Також Українська асоціація видавців закликала Міжнародну асоціацію підтримати санкції проти РФ, згодом це зробили представники Українського інституту й Українського інституту книги.