дитяча література

Українські діти можуть безкоштовно отримати книжки про єврейську культуру

19.02.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У межах річної підписки на програму «Піжамна бібліотечка» дітям з України віком від 2 до 8 років можуть подарувати десять єврейських казок.

Українське видавництво «Дух і Літера» співпрацює з проєктом «Піжамна бібліотечка», який покликаний подарувати дітям казки та познайомити з єврейською історією та культурою. Програму з безкоштовного поширення літератури дітям заснував американець єврейського походження Гарольд Грінспун. Як зазначили у видавництві, наразі він керує найбільшим у світі єврейським книжковим проєктом.

 

«У дитинстві в мене були проблеми з читанням і правописом, але я завжди любив казки. Коли я задумався про силу казок для передачі багатства єврейського життя і дізнався, що існують прекрасні єврейські дитячі книги, я зрозумів, що цією ідеєю варто зайнятися», — розповів автор програми в електронному листі Tablet.

 

Діти в Україні віком від 2 до 8 років включно також можуть долучитися до ініціативи та підписатися на розсилку на сайті «Піжамної бібліотечки». В описі програми йдеться про те, що річна підписка дозволяє безкоштовно отримати десять дитячих книжок.

 

Нагадаємо, у 2019 році в Україні заснували українсько-єврейську літературну премію «Зустріч».

 

Читайте також: Леонід Фінберг про юдаїку в Україні та майбутнє єврейської громади

 

Джерело: Детектор медіа