Академія

Уряд вирішив приєднати Українську академію друкарства до Львівської політехніки

03.04.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У межах модернізації мережі закладів вищої освіти і наукових установ уряд ухвалив рішення про те, що Українська академія друкарства стане факультетом Національного університету «Львівська політехніка». Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці міністр освіти і науки України Оксен Лісовий.

«Українську академію друкарства приєднають до Національного університету “Львівська політехніка”. На базі другої буде сформовано окремий факультет з назвою — УАД, у якому буде продовжено освітню і наукову діяльність академії, а її непрофільні програми будуть гармонізовані зі схожими програмами у Львівській політехніці», — зазначив Оксен Лісовий.

 

 

За словами міністра освіти і науки України, студенти, які вже розпочали навчання в УАД, зможуть продовжити його за обраними спеціальностями й освітніми програмами зі збереженням усіх попередніх умов (форма фінансування, сума контракту/бюджетне місце).

 

«Разом із цим, навчання у більшому університеті для студентів означає також доступ до ширшого кола профільних і кваліфікованих викладачів, дисциплін до вивчення та ліпшої матеріально-технічної бази. Головна мета цих рішень — поліпшення якості вищої освіти, підвищення ефективності роботи наукових установ та створенням потужних освітніх та наукових осередків», — повідомив міністр.

 

 

Українська академія друкарства — єдиний в Україні автономний заклад вищої освіти, який готує фахівців з медійних технологій та поліграфії.

 

Як повідомлялося, про намір МОН приєднати Українську академію друкарства до Львівського національного університету імені Івана Франка академія анонсувала в листопаді 2022 року. Згодом Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів закликала цього не робити. У лютому 2024 року Українська академія друкарства закликала не об’єднувати її з Львівською політехнікою.

 

Світлини: Google maps