комікси

В Японії видали манґу про «Привида Києва»

10.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В Японії створили манґу, що розповідає про Привида Києва українського пілота, який під час війни росії проти України збив десятки ворожих літаків. Про це йдеться на сайті магазину Melonbooks, який розповсюджуватиме манґу. 

Реліз японського коміксу запланований на 5 травня. Він коштуватиме 785 японських єн, що становить приблизно 185 гривень.

 

Автор манґи під псевдонімом Matsuda Heavy Industries має за плечима 21 роботу на військові теми: «Maria of Na miracle», «Third flight Resonator», «May Day Isoroku Yamamoto» та інших. 

«Це манґа, де будуть російські ВПС. Зенітні ракети, що раптово атакують, Стінгери й… чи зможуть ВПС росії за 48 годин захопити позиції в повітрі над Києвом?», — пише Matsuda.

 

Melonbooks — це японський магазин книжок, зокрема й коміксів, аніме та відеоігор. Магазин заснований у 1998 році, має найбільший асортимент коміксів у Японії.

 

Як відомо, з 53 країн світу (зокрема і Японії) підтримують Україну і видадуть збірку «Поезія для України». А у Грузії на підтримку України видадуть антологію української поезії, у Лондоні — двомовну антологію поезії про війну в Україні.

 

Читайте також: Манґа українською: що вже перекладено і що незабаром перекладуть