Національний тиждень читання

Відзавтра стартує Національний тиждень читання

11.12.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

З 12 до 19 грудня Український інститут книги проведе другий Національний тиждень читання. Про це повідомляється на офіційному сайті інституції.

 

Перші леді України Олена Зеленська на своїй офіційній сторінці в Telegram закликала українців читати книжки та долучатись до ініціативи.

 

«Читайте, щоб відкривати для себе багатогранність нашої та світової культури. Читайте, коли хочеться відволіктися від поганих новин. Читайте самі та разом із дітьми. Бо книжки і є тим самим світлом, що долає морок», — написала Олена Зеленська.

 

Протягом тижня на сайті та у соціальних мережах Українського інституту книги з’являтимуться добірки популярних книжок як пропозиції та рекомендації для читання, розроблені УІК спільно з національними, державними та обласними публічними бібліотеками.

 

Український інститут книги закликає всіх охочих протягом Національного тижня читання робити публікації з рекомендованими інституцією книжками, розповідати про літературні враження, використовуючи гештеги #ЗачитанеДоДірок, #тижденьчитання, #КнигаНаВійні.

 

Нагадаємо, Олена Зеленська передала українські видання одній з найстаріших бібліотек Польщі

 

Читайте також: Що більше нашу літературу знищують, то більше поширюймо її – Зеленська у Франкфурті