переможці

Відомі переможці Другого поетичного турніру імені Нестора Літописця

11.11.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

На Поетичному турнірі імені Нестора Літописця визначили трьох переможців та призерів змагання. Про це повідомляє офіційна сторінка Музею книги і друкарства України.

Учасники зачитували свої твори наживо у приміщенні Музею книги і друкарства України. Журі оцінювало якість текстів і сам виступ поетів. Найбільше балів отримали такі учасники:

 

  • 1 місце: Ія Ківа
  • 2 місце: Ярослав Корнєв
  • 3 місце: Ігор Астапенко

 

Переможців нагородили грошовими призами та пам’ятними статуетками.

 

До складу журі входили: Олег Коцарев (письменник, журналіст, представник видавництва «Смолоскип»), Галина Карпінчук (наукова співробітниця Інституту літератури), Олександр Мимрук (поет, журналіст, випусковий редактор Читомо), Ірина Ніколайчук (літературознавиця, критикиня, літредакторка, журналістка), Віктор Коврей (письменник, журналіст, головний спеціаліст відділу мовної політики управління з питань мовної політики та літератури).

 

Організаторами турніру виступили ДП «Творчо-виробничий та навчально-дослідний центр розвитку сучасного мистецтва» у партнерстві з Міністерством культури України та видавництвом «Смолоскип».

 

Як відомо, Перший поетичний турнір імені Нестора Літописця виграла у 2016 році Юлія Стахівська, 2 місце отримав Тарас Малкович, а третє – Павло Коробчук.

 

Раніше повідомлялося, що літературна премія імені Джозефа Конрада-Коженьовського оголосила цьогорічний короткий список.