Британська Рада

Відомі учасники Міжнародної програми обміну для видавців

14.11.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Британська Рада оголосила учасників першої Міжнародної програми обміну для видавців. Про це йдеться у прес-релізі, який отримало Читомо.

 

  • Велика Британія: Аліша Бонсер (Penguin Random House), Артур Томпсон (Kogan Page), Емма Ворнок (No Alibi), Моллі Сайт (Scribe), Анса Хан Каттак (Picador), Бекка Паркінсон (Comma Press)
  • Україна: Микола Ковальчук (ArtHuss), Катерина Носко (IST Publishing)
  • Туреччина: Башак Гюнтекін (Parsut Kitap), Мехмет Еркурт (Can Yanilari)
  • Грузія: Маріам Бакурадзе (Intelekti), Лука Лімері Григолія (Sulakauri).

 

За словами організаторів, стипендіати, які були відібрані через відкритий конкурс, продемонстрували схильність до інновацій та міжнародного підходу в роботі.

 

«Вони працюють у різних жанрах, зокрема з художньою, дитячою та юнацькою, нон-фікшн літературою, книгами про мистецтво й дизайн. Серед них – професіонали з редактури, очищення прав, маркетингу, дизайну та виробництва, котрі працюють як у великих конгломератах, так і незалежних нішевих видавництвах», – зазначили вони.

 

Як розповіла директорка літературної програми British Council Рейчел Стівенс, Британська Рада розпочинає програму Міжнародних видавничих стипендій для підтримки професійного розвитку й просування глобальних зв’язків у всій галузі.

 

«Ми знаємо з власного досвіду, як співпраця в міжнародній видавничій спільноті сприяє появі нових підходів і розширенню можливостей. Ми з інтересом очікуємо зародження ідей та нововведень, що будуть результатом нашої нової стипендіальної програми», – наголосила вона.

 

Міжнародна програма обміну для видавців – це нова ініціатива, націлена на створення зв’язків між професіоналами видавничої справи у Великій Британії та видавцями, що працюють на інших ринках, які зростають.

 

Шість професіоналів видавничої справи із Великої Британії отримають напарників з України, Грузії та Туреччини – країн із видавничими ринками, що зазнають швидких змін – для участі у взаємних навчальних та інсайдерських візитах, заходах для галузевого нетворкінгу й тренінгах із професійного розвитку.

 

Наприкінці програми всі стипендіати будуть запрошені подати заявку на грант до 3000 фунтів стерлінгів від професійного Фонду розвитку, щоби мати можливість продовжувати формування міжнародних професійних зв’язків у видавничій галузі.

 

Нагадаємо, що нещодавно Український культурний фонд оголосив конкурсні програми на 2020 рік.