бойкот рф

Відомий глянець із рф вирішив не йти, а просто перейменувався

06.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видання Esquire, Harper’s Bazaar, «Домашнє вогнище», Cosmopolitan та Men’s Health продовжать працювати в росії після відкликання ліцензій медіахолдингом Independent Media під іншими назвами. Про це ідеться в інтерв’ю виданню PeopleTalk генеральної директорки компанії Натальї Весніної.

 

Проєкти, що виходили під брендом медіаконгломерату Hearst, працюватимуть під новими іменами, а інші видання отримають нові версії з розширеною концепцією через зняття ліцензійних обмежень.

 

«У нашому випадку ліцензія — це бренди, а також можливість використання найкращих кейсів головної компанії. Відповідно, в першу чергу відкликання ліцензії у нашому випадку означає обов’язкову зміну назви брендів Hearst, що ми поступово й реалізовуємо. Безумовно, цей процес не можна назвати комфортним, тому що саме наші локальні команди наповнювали ці бренди змістом і зробили їх спільними улюбленцями росіян», — розповіла Весніна.

 

Відомо, що колективи редакцій і технологічні платформи журналів не змінюватимуть.

 

Весніна зауважила,  що у рф нині є виражений дефіцит крейдованого паперу та компонентів для друку, тому якщо видавцям не вдасться знайти замінники, друкувати глянцеві видання не буде на чому. Вона додала, що відхід західних рекламодавців — одна з причин, через які медіахолдинг «взяв тайм-аут» із виходом деяких друкованих номерів до осені.

 

Нагадаємо, журнальне видавництво Condé Nast, яке видає популярні журнали GQ, The New Yorker, Wired, Vanity Fair, Vogue та інші, розірвало угоду про франшизу та припинило видавничу діяльність у росії через цензуру.

 

Читайте також: У росії прогнозують культурний занепад через вихід із ринку іноземних видавництв

 

Чільне фото: Independent Media