Book Forum-2020

Yakaboo обіцяє підтримати малих видавців на BookForum

05.09.2020
Yakaboo підтримає малих видавців

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У зв’язку зі скасуванням книжкового ярмарку на цьогорічному BookForum сайт Yakaboo обіцяє підтримати малих видавців. Впродовж 10 днів онлайнкнигарня надаватиме майданчик для продажів тим видавцям, що мають невеликі асортимент та наклади. Про це йдеться на сайті ярмарку.

 

«Велика кількість видавництв не зможе широко представити свої новинки українським читачам через скасування книжкового ярмарку у Львові. Книжкова платформа Yakaboo у партнерстві з ГО «Форум видавців» вирішила допомогти українським видавництвам у цей складний період та пропонує в межах 27 Львівського міжнародного BookForum альтернативу, яка дозволить видавцям безкоштовно презентувати нові книги», — зазначають організатори.

 

З 16 до 26 вересня включно книжки малих видавців будуть безкоштовно розміщені та рекламовані поруч із іншим асортиментом Yakaboo. Продавець зазначає, що сума комісії буде символічною (1 грн), а весь прибуток, включаючи собівартість та дохід, отримають видавництва. Взяти участь зможуть видавці, що публікують до 10 назв на рік / мають сукупний наклад до 10 тис. примірників.

 

Впродовж карантину Читомо також розпочало кампанію підтримки малих видавців.

 

Нагадаємо, що мале видавництво «Моя книжкова полиця» припинило співпрацю з Yakaboo через книжки з РФ