Мінкульт

З Мінкульту звільнилася заступниця міністра

23.08.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Заступниця міністра культури та інформаційної політики Катерина Чуєва йде з посади. Про це вона повідомила на своїй фейсбук-сторінці.

 

Чуєва пояснила, що написала заяву на звільнення за власним бажанням через низку причин. 

 

«Мені було складно прийняти існуючу архітектуру державного управління та способи прийняття рішень у цій системі. Ззовні ситуація виглядала інакше і мушу сказати, що мої уявлення були доволі ідеалістичними», — прокоментувала ексзаступниця.

 

За словами Чуєвої, великі обсяги операційних завдань та паперів не давали зосередитися на пріоритетних питаннях. Тому з часом розходження її бачення з тими завданнями, які доводилося виконувати, та з позицією деяких важливих членів колективу, стали критичними. 

 

Йдеться зокрема про те, що Чуєва наполягала на продовженні евакуації об’єктів культурної спадщини, а також про потребу пріоритезувати питання спадщини на урядовому рівні та підтримувати зв’язок з колегами, інституціями й міжнародними партнерами.

 

У дописі вона зазначила, що згодом писатиме про інші виклики та «підводні камені» роботи у МКІП. 

 

Як відомо, до призначення на посаду заступниці міністра культур Чуєва працювала генеральною директоркою Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків та займаюся науковою роботою. 

 

Нагадаємо, що наприкінці липня, після тривалого процесу обговорення рішення, Олександра Ткаченка звільнили з посади міністра культури. 

 

Читайте також: У Мінкульті уникнули відповіді про закупівлі книжок у пункти незламності 

 

Фото: МКІП