IST Publishing

Артбук Майдукова й ілюстрації Сарвіри отримали міжнародну графічну премію

21.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Артбук Сергія Майдукова “KYIV” та серія ілюстрацій Анни Сарвіри “The Plan” стали переможцями міжнародного конкурсу графічного дизайну та ілюстрації Joseph Binder Award. Перелік переможців опублікували на сайті конкурсу.

Обидві роботи вибороли нагороду Golden.

 

Книжка KYIV була єдиною заявкою на участь у категорії Book Illustration. Про це Читомо в ексклюзивному коментарі розповіла співзасновниця IST publishing Катерина Носко.

 

«Цей артбук — спільна робота студії Grafprom, Сергія Майдукова, Андрія Божка і нашого видавництва. Артбук оцінювали як цілісне художнє висловлювання», — наголосила вона.

 

Усього на конкурс подали  14 заявок від України, а подання на нього було безкоштовною для українських авторів та авторок. 

 

«Те, що цьогоріч ми маємо два “золота”  — в Анни Сарвіри та Сергія Майдукова — дуже мотивує. Думаю, що подібні премії відкривають перспективи для видавництв, графічних дизайнерів та авторів, передусім це працює на донесення  власних ідей якнайширшій авдиторії. Також це впливає на впізнаність, не говорячи вже про те, що визнання професійною спільною додає впевненості, що ми — частина більш глобальних процесів у галузі книговидання», — вважає Катерина Носко.

 

Роботи переможців представили на виставці.

 

The Joseph Binder Award — міжнародний конкурс, який зосереджується на графічному дизайні та ілюстрації, започаткований у 1996 році австрійською організацією “Designaustria”. Премія названа на честь одного з найвидатніших графічних дизайнерів та ілюстраторів Австрії. У 2022 році подали 908 проєктів від 426 графічних дизайнерів та ілюстраторів із 32 країн.

 

Нагадаємо, українська ілюстраторка Тетяна Якунова здобула перемогу престижної премії World Illustration Awards 2022.

 

Читайте також: Анна Сарвіра про сучасну українську ілюстрацію, довіру замовника та улюблені проєкти

 

Фото: IST publishing