Book Forum

Book Forum опублікував програму цьогорічного фестивалю

02.09.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

27 Львівський міжнародний фестиваль BookForum, який цього року відбудеться в онлайнрежимі, оприлюднив свою програму заходів. Про це повідомляється на офіційному сайті ГО «Форум видавців».

 

Цього року програму фестивалю формує 31 тематичний кластер і спецпроєкт. До 137 онлайнподій BookForum приєдналися понад 300 учасників. Серед них — 23 іноземних автори з 5 континентів.

 

Фокусна тема 27 BookForum — «Перепис населення: знати, хто ми є». Її кураторкою стала літературознавиця і критикиня Ганна Улюра.

 

«Цьогоріч ми сформували програму за питаннями перепису населення. Кожна дискусія, читання, розмова, лекція — це відповідь на одне з 8 питань опитувальника. Усі спікери та спікерки у програмі — невипадкові. Вони готові чесно відповідати, а ми — слухати», – коментує програмна директорка 27 BookForum Софія Челяк.

 

Почесна гостя цьогорічного фестивалю — американська письменниця та музикантка Патті Сміт.

 

Спеціальні гості: мексиканська письменниця Фернанда Мельчор, австралійська письменниця Гізер Морріс, британський письменник Пітер Померанцев.

 

Також організатори зазначають, що у 2020-му навколо BookForum об’єдналися 6 літературних фестивалів, які проводитимуть події у межах спецпроєктів: Мистецький Арсенал, Мистецький фестиваль «Ї», Кримський інжир, Translatorium, Острів Європи та Meridian Czernowitz.

 

BookForum спільно з Respublica FEST трансформував і «Ніч поезії та музики non-stop»: 19 вересня вечірка відбудеться в онлайні.

 

Усі події 27 BookForum — безкоштовні. Онлайнтрансляції пройдуть на сайті bookforum.ua.

 

З програмою можна ознайомитися за посиланням.

 

Нагадаємо, що книжковий ярмарок «Форум видавців у Львові» у 2020 році скасований

 

Ознайомтеся також з нашою онлайнвітриною книжкових новинок «Від Книжкового Арсеналу до Book Forum».