краудфандинг

Читомо шукає патронів та патронок

19.07.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Відтепер для друзів Читомо ще більше можливостей підтримати улюблене видання про культуру читання та книговидання, адже ми запускаємо свій Patreon. Розповідаємо нижче про можливості підтримки на новій платформі та навіщо це читачам.

У вас є новий спосіб проявити турботу до улюбленого проєкту про культуру книговидання: підписка на Patreon пропонує низку бонусів. Це і можливість ділитися книжковими рекомендаціями з підписниками фейсбук, долучатися до створення конкретних матеріалів, отримувати книжкові подарунки, а також можливість познайомитись ближче з редакцією Читомо на наших незабутніх вечірках.

 

Олександр Мимрук, випусковий редактор:

 

Патреон це зручний для нас спосіб структурувати читомівське ком’юніті, тримати його ближче до серця. Читомо  це незалежне й нішеве медіа, існування якого залежить від ентузіазму не лише нашої команди, але й читачів. З Патреоном вони матимуть можливість не тільки підтримати Читомо, але й впливати на випуск контенту, і для нас така залученість важлива, бо наш проєкт створений перш за все для читачів, для задоволення їхніх культурних потреб.

  

Навіщо ставати патронами та патронками?

Вікторія Фещук, редакторка спецпроєктів Читомо:

 

Щотижня ми з командою ґенеруємо десяток ґрунтовних і диких ідей, і прикро, що добра половина з них йде «в стіл» через брак ресурсів. Нам важливо писати про малодосліджене, висвітлювати літературні події із-за кордону, залучати ключових фахівців – і все це потребує фінансів. Наші читачі заслуговують на найкращий контент і ми раді, що тепер у них з’явилась нова можливість підтримати улюблене медіа. Про матеріали, які вдалось реалізувати за включення патронів і патронок, ми писатимемо у соціальних мережах.

 

Читати також: Читачі профінансували понад два місяці роботи Читомо

Як підтримати Patreon Читомо?

 

Долучитися до кола покровителів і покровительок Читомо можна за посиланням

 

Що таке Pаtreon і чому саме він?

Patreon це краудфандингова платформа, яка з 2013 року допомагає творцям та незалежним виданням отримувати фінансування напряму від своїх покровителів (патронів). Поширенню Patreon сприяли блогери youtube, подкастери, письменники, музиканти, автори вебкоміксів. Українські незалежні медіа, як от Ukrainer та Громадське теж шукають патронів та патронок, даючи читачам більше можливостей для хорошого контенту. 

 

Patreon зручний тим, що дає більше свободи, адже немає максимальної суми збору і фінальної дати. Підтримати можна зручною сумою раз у місяць, долучившись до кола патронів і патронок.

 

Читати також: Telegraf запустив краудфандингову кампанію для поновлення своєї роботи