Comic Con

Comic-Con скасували – вперше за 50 років існування

22.04.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Проведення фестивалю Comic-Con, що уже 50 років поспіль проходить у Сан-Дієго, скасували через епідемію коронавірусу. Про це повідомляється на офіційному сайті фестивалю.

 

Організатори обіцяють, що наступний захід відбудеться 22-25 липня 2021 року.

 

«Постійний моніторинг рекомендацій представників сфери охорони здоров’я та нещодавні заяви губернатора Каліфорнії чітко показали, що будувати плани на цей рік було б небезпечно», – пояснюють своє рішення організатори фестивалю.

 

Також повідомлено, що фестиваль WonderCon Anaheim, який мав відбутися 10-12 квітня 2020 року, пройде 26-28 березня 2021 року.

 

Організатори зазначають, що усі, хто придбав перепустки на Comic-Con 2020, матимуть можливість вимагати відшкодування або використати їх на Comic-Con 2021. Для цього обіцяють протягом наступного тижня розіслати спеціальний електронний лист з детальними інструкціями.

 

Учасники Comic-Con 2020 також матимуть можливість вимагати повернення коштів або перерахування своїх платежів на Comic-Con 2021. Вони також отримають наступного тижня відповідні емейли.

 

«Надзвичайний час вимагає надзвичайних заходів, і, як би нам не було сумно від власних дій, ми знаємо, що це правильне рішення. Ми з нетерпінням чекаємо часу, коли зможемо знову зустрітися і взаємодіяти у спільноті, яку всі так любимо і якою насолоджуємося», – заявив прес-секретар організації Девід Гланзер.

 

Comic-Con (повна назва – San Diego Comic-Con International) – щорічний фестиваль поп-культури, що проходить у місті Сан-Дієго з 1970 року. Фестиваль був заснований Шелом Дорфом і спочатку замислювався як виставка коміксів. Тоді виставку відвідали 300 осіб. Із часом захід розширювався, вбираючи й інші елементи популярної культури, такі як, аніме, манга, література жахів, колекційні карткові ігри, відеоігри, фентезі та науково-фантастичні фільми та літературу.

 

На початку 2000-х фестиваль став своєрідним «золотим стандартом» для подібних заходів у США. У фестивалі бере участь велика кількість відомих акторів, режисерів; демонструються уривки з нових фільмів, комп’ютерних ігор.

 

«Comic-Con International» – організація, що займається виставкою коміксів, наукової фантастики і фільмів WonderCon і виставкою Alternative Press Expo, на якій демонструються комікси, видані малими видавництвами або самвидавом. Обидві виставки проходять у Сан-Франциско і Бостоні.

 

Починаючи з 1974 року Comic-Con International вручає премію Inkpot Award професіоналам у сфері коміксів, наукової-фантастики, анімації та пов’язаних областей, які беруть участь як гості фестивалю Comic-Con. Там же вручають премію за досягнення в американських коміксах Will Eisner Awards.

 

Нагадаємо, що через коронавірус цього року вирішили не проводити головну книжкову виставку США BookExpo. Також книжкові ярмарки скасували у ЛондоніПарижі, БолоньїЛейпцигуМадридіПразі

 

Туринський книжковий ярмарок ж перенесли на невизначений термін.