BookExpo

Головну книжкову виставку США таки скасували

15.04.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Книжкові виставки BookExpo, яку спершу перенесли на 22-26 липня, вирішили цього року вже не проводити. Про це повідомив організатор – компанія «Reedpop» на своєму сайті.

«Пандемія продовжується, вірус поширюється по території США. Вже зараз ми помітили, які загрози нависли над книжковою індустрією країни. Тож зараз до нас вже прийшло розуміння, що ми не зможемо провести заходи виставки, які заплановані на цей рік», – повідомляє директор ярмарку Дженніфер Мартін.

 

Раніше виставку вже переносили з травня на липень цього року. Рішення ухвалили в той момент, коли штат Нью-Йорк запровадив надзвичайний указ про обмеження або скасування публічних зібрань, намагаючись контролювати постійне поширення коронавірусу. Згодом На Penguin Random House та інші великі видавці США оголосили, що не будуть брати участь у травневій події.

 

Директорка програми BookExpo та BookCon Дженніфер Мартін тоді зазначила, що: «Ми уважно стежимо за спалахом COVID-19 у Нью-Йорку та по всій країні. Виконуючи вказівки службовців охорони здоров’я, ми зараз виконуємо прохання держави про перенесення великих зібрань, щоб забезпечити здоров’я усіх, хто бере участь у нашій події».

 

BookExpo Америка, також BEA, — це найбільша книжкова виставка в Північній Америці. Вона щороку об’єднує понад 8 тисяч авторів, видавців, продавців книжок, представників національних книжкових мереж, бібліотекарів, літературних агентів та інших фахівців дотичних до видавничої справи.

 

Раніше ми повідомляли, що через епідемію коронавірусу скасували ярмарки у ЛондоніПарижі, БолоньїЛейпцигуМадридіПразі.

 

Туринський книжковий ярмарок ж перенесли на невизначений термін.

 

Як відомо, у зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася у світі через поширення вірусу COVID-19, Мистецький Арсенал змушений перенести й Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» на пізніші дати.