Книжковий Арсенал-2024

Фонд Говарда Баффета допоможе відновити знищену харківську друкарню

31.05.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Фонд американського мільярдера Говарда Баффета допоможе відновити обладнання знищеній російській ракетним ударом харківській друкарні Factor Druk. Про це Говард Баффет і віцепрем’єр-міністерка економіки Юлія Свириденко повідомили під час Книжкового Арсеналу.

Віцепрем’єрка повідомила, що міністерство надаватиме гранти на нове обладнання для друкарні: «Крім грантової підтримки на відновлення обладнання ми звернулися до Говарда Баффета, і він взяв на себе обіцянки, щоб допомогти повністю відновити зруйноване обладнання та приміщення».

 

У своєму відеозверненні Говард Баффет розповів, що розмовляв з президентом групи компаній «Фактор» Сергієм Політучим. Фонд Баффета допоможе відновити друкарню в тимчасовому форматі, щоб якнайшвидше замінити обладнання та запустити друк підручників до початку навчального року.

 

«Вони можуть знищити книжки, але не українську стійкість та відданість. І ми маємо відновити друкарню, і зробити це швидко. Ми з нетерпіння чекаємо на роботу з Сергієм та роботу у Харкові», — заявив Баффет.

 

Як відомо, росія скоїла масований ракетний удар по Основʼянському району Харкова, де розташована друкарня Factor Druk, 23 травня. Генеральна директорка видавництва Vivat Юлія Орлова закликала донатити на потреби Збройних сил України й продовжувати купувати українські книжки.

 

Чільне фото:  Євген Гертнер/Суспільне Харків