Дженніфер Гарнер

Голлівудські актриси запустили проєкт про читання дитліту вголос #SaveWithStories

17.03.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Американські актриси Емі Адамс та Дженніфер Гарнер запустили спільно з благодійними організаціями Save the Children та No Kid Hungry проєкт #SaveWithStories, що пропонує дітям послухати, як їхні улюблені книжки читають знаменитості. Про це акторки повідомили на своїх сторінках в Instagram.

За словами організаторок, проєкт покликаний подарувати батькам і дітям «моменти розваги та навчання», а також зібрати пожертви для Save the Children та No Kid Hungry, які підуть на підтримку громад, що протидіють пандемії коронавірусу у всьому світі, а також на забезпечення навчальними матеріалами дітей в США, які залишаються вразливими через загальнонаціональні закриття шкіл.

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Welcome to @SAVEWITHSTORIES (and please welcome my friend @amyadams to Instagram!)—a spot to watch your favorite celebrities read your favorite children’s books. We are galvanizing (without hair and makeup!!) as a community to support a new fund for a combined effort between @savethechildren and Share Our Strength’s @nokidhungry (and thank you to our founding publisher, @scholasticinc ♥️). . THIRTY MILLION CHILDREN in the United States rely on school for food. School closures will hit vulnerable communities hard and #SaveTheChildren and #NoKidHungry are on the ground and ready to serve. They just need our help! . These funds will help us make sure that families know how to find meals when schools are closed, support mobile meal trucks, food banks and other community feeding programs, provide educational toys, books and worksheets, and support out-of-school-time programs to help kids make up for lost time in the classroom. . If you can manage a one time gift of $10, please text SAVE to 20222. If another amount would work better for you, please visit our website—link in bio. There is no maximum and there is no minimum—together we will rise and together we can help. . Thank you and stay safe. XX #SAVEWITHSTORIES

Публикация от Jennifer Garner (@jennifer.garner)

 

Зробити пожертву можна на сайті проєкту #SaveWithStories, а відеозаписи з читанням викладатимуть на сторінці в Instagram.

 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Amy Adams (@amyadams)

 

Як відомо, у світі продовжується пандемія коронавірусу, яка супроводжується радикальними карантинними заходами у багатьох країнах світу.

 

Зокрема у США зафіксували вже понад 3700 випадків зараження вірусом. У Нью-Йорку майже 1900 державних шкіл міста закривають, а чимало приватних навчальних закладів закрилися ще раніше. Також про закриття шкіл повідомили у Лос-Анджелесі, Х’юстоні, Сан-Франциско, Сіетлі та Вашингтоні. Ще кілька американських штатів вирішили закрити усі бари та паби.

 

Водночас в Іспанії зафіксовані більш ніж 6000 інфікованих коронавірусом. Влада запровадила радикальні заходи, щоби спинити поширення епідемії. Іспанцям заборонено залишати свої будинки, за винятком: походів на роботу; для купівлі їжі або предметів першої необхідності; відвідин лікарні; необхідності піклування за людей похилого віку та неповнолітніх, які перебувають під їх опікою. У всіх перерахованих випадках іспанцям дозволено залишати свої будинки лише поодинці. Також у столиці країни Мадриді скасували щорічний книжковий ярмарок.

 

В Україні також запроваджуються заходи безпеки та скасовуються масові події. У Києві тимчасово обмежений освітній процес у закладах загальної та вищої освіти, дитячих садочках, мистецьких, спортивних школах та інших. Також йдеться про обмеження проведення у столиці масових заходів, зокрема, концертів, конференцій, кіносеансів тощо.

 

Раніше ми повідомляли, що через коронавірус скасували проведення книжкових ярмарків у ЛондоніПарижі та Лейпцигу.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект