Дизайн

Київська книгарня Readellion перемогла в одній з номінацій престижної архітектурної премії ArchDaily

23.02.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Книгарня Readellion перемогла у номінації «Архітектура інтер’єрів».

 

За словами організаторів, премія відзначає «вершини дизайну, інновацій та сталого розвитку в глобальному масштабі, демонструючи винятковий спектр проєктів».

 

 

«Простір площею 44 кв.м спроєктований таким чином, щоб його можна було легко реорганізувати відповідно до контенту, який постійно змінюється та розширюється. Посеред простору розташований спеціально розроблений підвісний острів, який можна підняти за допомогою ролика, щоб створити місце для презентацій або зустрічей книжкового клубу», — ідеться в описі книгарні на сайті премії.

 

Над дизайном книгарні працювало архітектурне бюро prototype.

 

Readellion (від read і rebellion) — локальна онлайн-книгарня з добіркою закордонних та українських видань, заснована 2019 року. У серпні  2023 року Readellion відкрили однойменну фізичну книгарню.

 

«Головне в просторі для нас — функціональність, гнучкість та модульність. У цьому ми ідеально зійшлися з prototype, бо їхній підхід до роботи базується на концепції “microrationality”. Ми постійно змінюємося та ростемо, шафлимо товари, плануємо створювати більше мерчу та об’єктів, а значить і простір для презентації наших ідей та продукту повинен підлаштовуватися під ці зміни», — розповідали засновники книгарні DFT magazine.

 

ArchDaily– найбільше онлайн-видання про архітектуру і дизайн. Медіа заснували у 2008 році. Воно висвітлює найкращі світові архітектурні проєкти. Премію Building of the Year медіа організовує вп’ятнадцяте.

 

Як повідомлялося, 2023 року в Україні започаткував друкований журнал «Літопис українського дизайну».

 

Читайте також: У Києві вперше відбувається міжнародний дизайнерський фестиваль Design Week

 

Фото: DFT Magazine, Євгеній Авраменко