втрати

На Чернігівщині окупанти вбили медійника Романа Нежиборця

12.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У селі Ягідне поблизу Чернігова російські окупанти вбили відеооператора місцевого телеканалу «Дитинець» Романа Нежиборця. Про це повідомив телеканал на своїй фейсбук-сторінці.

 

«Звертаємося до всіх небайдужих підтримати дружину і сина нашого колеги Романа Нежиборця. Їхню сім’ю війна застала в Ягідному.  Дружина із сином, як і решта односельців, стали заручниками підвалу в окупованому на той час селі, не знаючи, що сталось із Романом. Після звільнення Ягідного від ворога їм повідомили, що він загинув. Так вони втратили чоловіка і батька, залишившись сам на сам зі своєю бідою»,ідеться в повідомленні.

 

Чоловіка разом з іншими жителями селища, зокрема його товаришем Романом, окупанти загнали до підвалу, розстріляли, а згодом поховали у братській могилі:

 

«Тіла двох Романів знайшли волонтери, відкопали місцеві. Лежали поруч, руки були зв’язані за спиною, тіла зі слідами від вогнепальних поранень».

 

Роман Нежиборець працював на каналі майже 10 років, був відеоінженером. 

 

Допомогти родині можна за реквізитами: 

 

4909150003474928 — Нежиборець Антоніна Вікторівна

 

Телеканал «Дитинець» — приватна чернігівська регіональна телекомпанія, яка здійснює телемовлення з 2011 року. Входить до телерадіоорганізації «Ліга».

 

Як відомо, російські військові постійно вбивають представників медіа, що висвітлюють воєнні дії.

 

Нагадаємо, під Маріуполем від рук російських окупантів загинув журналіст, письменник, волонтер Євген Баль.  Від рук росіян також загинули Юрій Руф, Юрій Олійник, Олег Якунін, Віктор Дудар, Микола Кравченко, Сергій Заїковський, Максим Левін.

 

Чільне фото: Детектор медіа