злочини росії

На Херсонщині окупанти викрали редакторку газети «Каховська зоря»

20.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Російські військові викрали редакторку «Каховської зорі» Жанну Кисельову в тимчасово окупованій Каховці. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Каховської міської територіальної громади.

Журналістку викрали 19 вересня з власної квартири у центрі міста.

 

Також відомо про викрадення іншої місцевої жительки із власної квартири – Ірини Разумєй.

 

За даними Інституту масової інформації, Жанна Кисельова боролася за роздержавлення комунальних ЗМІ, зокрема газети «Каховська зоря». У 2020 році вона стала депутаткою Каховської міської ради.

 

«Каховська зоря» — газета міста Каховки та Херсонської області, заснована 1930 року. Виходить щотижня українською мовою. Висвітлює життя територіальної громади міста і району, діяльність місцевих органів самоврядування та державної влади. Основні рубрики: «Село – колиска України», «Наше місто – наш дім», «Суспільство», «Влада і громада», «Люди. Події. Час», «Соціум», «Цілком офіційно», «Грані буття».

 

Нагадаємо, на Херсонщині окупанти раніше викрали, а згодом відпустили журналіста Олега Батурина. У квітні у Херсоні зник журналіст Костянтин Риженко, проте згодом вийшов на зв’язок. Тоді ж у Новій Каховці на Херсонщині російські окупанти викрали журналіста та поета Олександра Гунька.

 

Чільне фото: фейсбук Жанни Кисельової