пам'ять

На Вінниччині бібліотека виставила 165 книжок на знак жалоби за загиблими на війні дітьми

07.04.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Працівники бібліотеки у Тульчині на Вінниччині вшанували загиблих від рук російських військових українських дітей і виставили перед закладом 165 дитячих книг у їхню пам’ять. Про це повідомляє Тульчинська міська територіальна громада у Facebook. 

«Сьогодні у Тульчині на площі перед Центральною публічною бібліотекою провели акцію вшанування загиблих на війні дітей. Бібліотечні працівники виклали 165 дитячих книг в пам’ять про дітей, які вже ніколи їх не прочитають», –  написали бібліотекарі. 

 

«Не можливо уявити біль, який відчуває мати, втративши найдорожче – свою дитину. Не можна виправдати нелюдів, які цілеспрямовано відбирають життя у беззахисних, ні в чому невинних українців. Вічна пам’ять янголятам, які зараз захищають небо над Україною», –  додали у громаді. 

Відомо, що від рук російських окупантів в Україні загинули вже 165 дітей. Поранення отримали ще понад 279, більше 440 – постраждали. Найбільше потерпілих на Київщині, Харківщині та Донеччині.

 

Нагадаємо, що нині за кордоном через війну багато українців-біженців із дітьми. Тому польські видавці збирають книжки для українських дітей, а Польський фонд Fundacja Świętego Mikołaja (Фундація Святого Миколая) та Український інститут книги надрукували книжки для безкоштовного розповсюдження серед діток. 

 

Також створили освітню екосистему для українських дітей-біженців та їхніх родин, а ще в Україні збирають книжки для дітей-переселенців. 

 

Фото: Тульчинська міська територіальна громада.