друковані ЗМІ

Окупанти вкрали ще один бренд газети на Донеччині

13.08.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Пропагандистська «газета» окупантів почала виходити під незаконно присвоєним логотипом видання «Зоря» на Донеччині. Про це повідомили в телеграм-каналі Національної спілки журналістів України.

«У квітні я та всі інші працівники редакції виїхали з Лиману. Тепер тим нечисленним жителям міста, які залишилися в окупації, почали розкидати по поштових скриньках так звану «городскую газету Красного Лимана» під назвою «Заря». Вийшло вже три номери цього «видання». Ми заявляємо, що жоден працівник нашої газети не має жодного стосунку до цієї пропагандистської продукції окупантів», —  розповів головний редактор видання Олександр Пасічник. 

 

«Зарю» видає в Донецьку так званий «Республиканский Медиа Холдинг». Цей самий «медіа холдинг» випускає й інші видання Донеччини під вкраденими логотипами, зокрема, «Наше слово» у Волновасі.

 

Як відомо, окупанти не вперше викрадають бренди регіональних газет, щоб використовувати їх із пропагандистською метою. На Херсонщині під брендом видань «Надднепрянская правда» та окупанти «Маяк» друкують пропаганду. Раніше росіяни вкрали бренди газет з Маріуполя та Мелітополя.