Маріуполь

Окупанти запустили пропагандистський канал «Мариуполь 24»

07.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У тимчасово окупованому Маріуполі російські окупанти створили пропагандистський канал «Мариуполь 24». Про це повідомили на сайті міста.

Раніше окупаційна «адміністрація» Маріуполя й місцеві колаборанти запустили цей телеканал під назвою «Новий Маріуполь». Керувати ним мав маріупольський журналіст, що був президентом телеканалу МТВ, а згодом очолив так званий пресцентр окупаційної адміністрації.  

 

Як зазначають на сайті Маріуполя, потім до керування каналу «прийшли донецькі» та відсторонили місцевих колаборантів від проєкту. Створювати місцевий пропагандистський телеканал взялися «фахівці» з тимчасово окупованого Донецька та Санкт-Петербурга, в тому числі генеральний директор телеканалу «Санкт-Петербург» Олександр Малькевич.

 

 

Завдяки випускам «Мариуполь 24» стало відомо, хто ще з місцевих журналістів працює з окупантами. Зокрема це спортивний оглядач Олександр Капустян (22 роки пропрацював спортивним кореспондентом на МТВ), кореспондент Олександр Бузулук, студентка факультету журналістики місцевого університету Ксенія Місюревич.

 

Як відомо, в окупованому Мелітополі теж відкрили пропагандистський телеканал. У Мелітополі російські військові друкують агітаційні матеріали та пропаганду під виглядом місцевої газети «Мелитопольские ведомости» («МВ»).

 

Чільне фото: 0629.com.ua