документальний фільм

Режисер збирає кошти на документальний фільм про поета Юрія Тарнавського

12.02.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Режисер-документаліст та поет Олександр Фразе-Фразенко збирає кошти фільм про одного з засновників Нью-Йоркської поетичної групи Юрія Тарнавського. Звернення режисера з’явилося на каналі його студії на Youtube.

 

Стрічка стане п’ятим фільмом документального циклу «Поети» й матиме назву «Casi Desnudo». «Всі попередні фільми циклу ми зробили власними коштами, і тепер ми вирішили переконатися, наскільки ця справа потрібна та почута в Україні. Тому давайте зробимо це разом», – говорить режисер у відеозверненні.

 

 

Усі подробиці про проект та його бюджет можна дізнатися з презентації за посиланням.

 

 

Юрій Тарнавський — український та американський письменник і лінґвіст, один із засновників Нью-Йоркської Групи українських письменників та співзасновник і співредактор журналу «Нові поезії», член американської групи письменників-новаторів Fiction Collective.

 

Пише українською та англійською мовами. Працює в жанрах поезії, прози, драми, есеїв та перекладів. Твори його перекладено азербайжанською, англійською, гебрейською, італійською, німецькою, польською, португальською, російською, румунською, французькою, та чеською мовами.

 

Раніше повідомлялося, що у мережу виклали фільм під назвою «Пан Ніхто, або Йосиф Прекрасний» про поета-шістдесятника Ігоря Калинця.

 

Ще раніше ми повідомляли про інтернет-прем’єру документального фільму Олександра Фразе-Фразенка «Акваріум в морі. Історія Нью-Йоркської групи поетів».