Kickstarter

Стівен Кінг пожертвував учням початкової школи 6,5 тисяч доларів на видання книжки

13.02.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Відомий американський письменник Стівен Кінг пожертвував 6500 доларів учням початкової школи в Льюістоні, штат Мен (США), які запустили кампанію на Kickstarter для видання своєї книжки. Про це повідомляють організатори кампанії у твіттері.

Одна з учениць й авторок Хейлі Лабрек розповіла, що разом з групою однокласників вона писала книгу протягом чотирьох років. Це адаптація твору Гері Севіджа «Fletcher McKenzie and the Passage to Whole» про пригоди хлопчика зі штату Мен. У новому варіанті, створеному школярами, хлопчик подорожує в сучасному світі, в тому числі й в умовах пандемії Covid-19.

 

Кінг покрив усі витрати на випуск книжки, яка матиме 290 сторінок. За словами іншого молодої письменниці Елли Лео, допомога відомого письменника «просто знесла їй дах».

 

Також повідомляється, що директорка школи Фарвелл подякувала Кінгу за пожертвування і відзначила талант своїх учнів, а також допомогу бібліотекарки школи Кеті Мартін і письменника Гері Севіджа, які консультували школярів.

 

Сам Стівен Кінг не прокоментував свою пожертву.

 

Як відомо, Кінг не вперше допомагає молодим авторам й літературним виданням. Так, в січні 2019 року завдяки йому газета The Portland Press Herald у штаті Мен зберегла рубрику з книжковими оглядами, а в межах програми Dollar Baby письменник раз на рік ділиться своїми авторськими правами зі школярами та студентами зі всього світу за символічну плату в один долар.

 

Раніше повідомлялося, що будинок Кінга у місті Банґор, штат Мен, перетворили на резиденцію для письменників та архів.

 

Чільна: dreadcentral.com