Володимир Вакуленко

«Татусеву книгу» Вакуленка перевидають, а гроші з продажів віддають родині

30.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

«Видавництво Старого Лева» (ВСЛ) перевидасть «Татусеву книгу» письменника Володимира Вакуленка, убитого росіянами під час окупації Харківщини. Про це повідомили на фейсбук-сторінці видавництва.

«Ми хочемо хоч у такий спосіб підтримати родину Вакуленків і перш за все Віталика, в якого не залишилося тата, який любив його понад усе, але залишаться татові вірші, присвячені йому», — розповіла засновниця й головна редакторка ВСЛ Мар’яна Савка. 

 

Вона зазначила, що книжку хотіли перевидати давно, однак видавництво сподівалося, що Вакуленко живий, тож зможе підписати договір на перевидання самостійно.

 

Увесь прибуток від видання передадуть родині вбитого письменника.

 

Підтримати її безпосередньо можна за реквізитами:

 

Олена Ігнатенко (мати Володимира Вакуленка), 

номер картки: 5167 8032 1361 5029 (Ощадбанк)

 

Придбати книжку після перевидання можна буде за посиланням.

 

 

«Хоч і не кожен татко пише вірші для своїх малюків, однак читати цю книгу може кожен! Бо ці веселі, грайливі віршики, написані люблячим татом, Володимиром Вакуленком-К, для свого сина, безперечно, стануть улюбленими серед багатьох українських дітей», — ідеться в анотації.

 

Видання ілюструвала Наталка Гайда.

 

Як повідомлялося, Вакуленка вбили росіяни. У нього лишився неповнолітній син у спектрі аутизму.

Як відомо, письменник сховав свій щоденник біля будинку своїх батьків, знаючи, що окупанти прийдуть за ним. Наразі у Харківському Літмузеї записи оцифровують.

 

Зображення: ВСЛ