втрати війни

У боях із російськими окупантами загинув військовий кореспондент Олександр Махов

04.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Від обстрілів окупантів на Харківщині загинув журналіст, військовий кореспондент Олександр Махов. Про це у фейсбуці повідомив канал «Україна 24».

 

Олександр Махов — учасник бойових дій, вів подкаст «Військкор».

 

Народився у Луганську, протягом тривалого часу мешкав у Києві. Працював на каналах «Україна» та «Україна 24», висвітлював події на передовій. У 2020 році був єдиним представником українських ЗМІ на борту літака, який проводив евакуацію громадян України з Уханя. У жовтні 2021 року перейшов на канал «Дом».

 

Ветеран російсько-української війни на сході України. Після початку повномасштабного наступу росії пішов на фронт як військовослужбовець.

 

28 квітня військовий отримав неглибоке поранення осколком. Наприкінці квітня підрозділ, у складі якого був Олександр Махов, брав участь у боях під Ізюмом на Харківщині. 

 

«Під Ізюмом мій впертий підрозділ ЗСУ відбив штурм російської армії. Росіяни штурмували після тривалої артпідготовки — танками в кількості, як мінімум 10 штук. Бехами з піхотою. Вертольотами. Селяни, прораби, кухарі гасять «другу армію світу». Я хочу, щоб ви гордилися нашою армією. Ми б‘ємось з нашу країну. За наш дім. Вірте в ЗСУ», наголошував  він.

 

Олександрові було 36 років, він був заручений із журналісткою Анастасією Блищик. 

 

Як повідомлялося, як учасники бойових дій загинули журналісти Віктор Дудар, Олег Якунін, Юрій Олійник, Денис Котенко.

 

За два місяці з початку повномасштабного вторгнення в Україну росія скоїла 243 злочини проти журналістів та медіа. 

 

Чільне фото: фейсбук Олександра Махова