втрати війни

У боях за Балаклію загинув телеоператор Прямого Олексій Юрченко

10.09.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У лавах ЗСУ під час боїв за звільнення Балаклії загинув оператор телеканалу «Прямий» Олексій Юрченко. Про це повідомив Прямий з посиланням на його дружину Тетяну Юрченко. 

Співпрацю з телеканалом Юрченко розпочав 2021 року. Після 24 лютого пішов на фронт, бо вже мав бойовий досвід: у 2015-2016 роках воював в зоні АТО, зокрема в боях за Мар’їнку і Піски. 

 

У серпні 2022 року отримав офіцерські погони. Командував взводом гранатометників.

 

«Олексій Юрченко назавжди залишиться в наших серцях. Світла і вічна пам’ять герою!», — йдеться в сюжеті каналу на вшанування пам’яті колеги.

 

 

За даними Інституту масової інформації, Олексій Юрченко став 38 медійником, що загинув унаслідок російської агресії в Україні. З них вісім — під час виконання журналістської діяльності, 30 загинули як учасники бойових дій або внаслідок російських обстрілів, не під час виконання ними журналістських обов’язків.

 

Нагадаємо, у травні на Луганщині загинув військовослужбовець і журналіст Віталій Дерех, у липні — внаслідок ракетного удару по Вінниці волонтер, доброволець, журналіст громадської організації  «Дорожній контроль Вінниця» Володимир Даценко.

 

Фото: Прямий