жадан

У Харкові запрацювала нова книгарня «Книголенду»

12.12.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Харкові відкрили книгарню мережі «Книголенд». Про це Читомо повідомили у мережі.

Це восьма книгарня мережі «Книголенд», що нині працює у Харкові. З початку повномасштабної війни до роботи поступово повертали книжкові крамниці, що були пошкоджені чи зруйновані внаслідок ворожих обстрілів.

 

Новий «Книголенд» відкрили 9 грудня у центрі Харкова. Під час відкриття відбулася творча зустріч Сергієм Жаданом. Після віршових читань відбулася автограф-сесія, що тривала понад дві години.


«Кожна наступна відчинена книгарня сьогодні – свідчення нашої культурної витривалості. Промовисто про це говорить і та кількість людей, що зібралася на відкриті “Книголенду”. Зазвичай активне культурне життя в Харкові призупинилось, і книгарні зараз стають інтелектуальними осередками, що створюють сприятливі умови не лише для читання, а й для спілкування та обміну ідеями», — зазначив директор мережі книгарень «Книголенд» Ігор Зарудко.

 Окрім основного призначення як книгарні, новий «Книголенд» слугуватиме також як подієвий простір. Тут облаштоване місце для проведення літературних зустрічей, заходів та презентацій.«Атмосфера в книгарні визначається численними деталями, і вони разом створюють особливий характер місця. Тому ми намагалися зробити саме це місце унікальним та привабливим для читачів: затишне інтер’єрне оформлення, широкий вибір літератури та комфортні зони для читання й кавування. Плануємо також зробити книгарню насиченою подіями та зустрічами з авторами», — додає Ігор Зарудко.Нова книгарня в Харкові розташована за адресою вул. Сумська, 72, БЦ АВЕК.

 

Як повідомлялося, 2022 року нова книгарня «Книголенду» відкрилася в Івано-Франківську. Після вимушеної перерви свою роботу відновила книгарня мережі в Ірпені.

 

Фото: Книголенд