видання

У Стамбулі презентували підручник з української мови для турецькомовних студентів

22.10.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У Стамбулі відбулася презентація підручника «Українська мова для турецькомовних студентів. Базовий рівень». Про це повідомляє Генконсульство України в Стамбулі у Facebook.

Авторами підручника є викладачі відділення україністики Стамбульського університету: Мар’яна Барчук-Галик, Алла Дудка, Олена Фурат і Тетяна Фецан-Баштепе. 

«Цей підручник, безперечно, допоможе всім турецькомовним студентам, які зацікавлені у вивченні української мови, оскільки він враховує особливості наших мов… У перспективі підручник допоможе підготовці студентів, які в майбутньому стануть спеціалістами, які працюватимуть у різних сферах українсько-турецького співробітництва», зазначив генконсул Роман Недільський на презентації видання.

 

До презентації в онлайн-режимі доєдналися рецензенти з України, зокрема завідувачка кафедри українознавства і лінгводидактики ХНПУ імені Григорія Сковороди Олена Маленко, завідувачка кафедри української мови та методики її навчання ТНПУ імені Володимира Гнатюка Ольга Петришина, доцентка кафедри мовної підготовки Навчально-наукового інституту міжнародної освіти ХНУ імені Василя Каразіна Ірина Кушнір та почесні гості.

 

Нагадаємо, що українські книжки передали в державну бібліотеку імені Еміне Хаджикура (Emine Hacıkura Kütüphanesi) в Аланії.

 

Як відомо, у столиці Туреччини Анкарі є бібліотека, яка повністю складається з книжок, викинутих у сміття.

 

Джерело: Укрінформ