літературні премії

Українських поетів номінували на американську премію малих творів Pushcart-2022

30.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Американське видавництво River Paw Press оголосило номінантів на премію Pushcart у 2022 році. Про це повідомили на сайті видавництва.

Серед номінантів українські поетки Елла Євтушенко з віршем #BuchaMassacre та Людмила Херсонська з віршем «Війна. День перший» у перекладі Ольги Лівшин, поет Олаф Клеменсен з віршем без назви та американська поетка українського походження Джулія Кольчинська-Дасбах з віршем «Україно, рідна». Усі твори опубліковані в антології «Соняшники: українські вірші про війну, спротив, надію та мир».

 

Також номіновані американські поетки Кай Коггін (вірш Too Wide To Bridge) та Кендіс Луїза Дакін (вірш Oxygen: Parables of the Pandemic). Їхні твори опубліковані у збірці “Oxygen: Parables of the Pandemic” («Оксиген: параболи пандемії»).

Премія Pushcart Prize: Best of the Small Presses series — почесний літературний проєкт Америки, що включає найвищі відзнаки від Американської академії мистецтв і літератури. Премію для малих творів надають щорічно з 1976 року.

 

«Премія Pushcart Prize була працею любові та незалежного духу з моменту її заснування. Це один з останніх уцілілих літературних кооперативів 60-70-х років. Наша спадщина забезпечена пожертвуваннями до фонду Fellowships», — зазначають на сайті премії.

 

Як відомо, раніше River Paw Press у співпраці з Читомо надрукувало антологію «Соняшники: українські вірші про війну, спротив, надію та мир».

 

Нагадаємо, у книжковому магазині Strand в Нью-Йорку виставили на показ антологію Love in Defiance of Pain: Ukrainian Stories.

 

Чільне зображення: River Paw Press