Мінцифри

В Україні створили фонд для боротьби з дезінформацією

30.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Українські ІТ-компанії створили фонд для боротьби з дезінформацією – TruthFund. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації у Telegram. 

Під час кампанії планують зібрати $20 млн, щоб продовжувати боротьбу з російською пропагандою.

 

«Прагнення до істини набуває різних форм, і, зі свого боку, ми прагнемо передати факти в кожному контексті. Ми вже створили понад 100 кампаній, які спрямовані на руйнування стіни дезінформації та охоплення потрібних людей у потрібний час», пишуть на сторінці фонду. 

 

До команди увійшли українські фахівці сфери інформаційних та цифрових технологій, що з першого дня війни борються з російською пропагандою. Зокрема, вони займаються розробкою візуальних креативів, push-повідомлень для соцмереж та медіа.

 

«Зараз фонд потребує підтримки, тому запускає кампанію, щоб залучити додаткові кошти, продовжувати свою роботу та побудувати необхідну інфраструктуру для ще більш ефективної боротьби з дезінформацією», зазначають у Мінцифрі. 

 

Допомогти фонду та дізнатися більше про нього можна за посиланням. 

 

Фонд створений за медійної підтримки Міністерства цифрової трансформації спільно з Київською школою економіки (KSE). 

 

Як відомо, для журналістів створили відкриту базу документальних кадрів війни росії проти України. Також в Україні створили сайт «Post To Stop War In Ukraine», що містить меседжі різними мовами світу для іноземців про війну в Україні, та запустили англомовний репозиторій правди — #WeAreUkraine.