Comic Con Ukraine

Comic Con Ukraine перенесли на 2021-й рік

02.07.2020

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Фестиваль коміксів і популярної культури Comic Con Ukraine перенесли на 2021-й рік через епідемію коронавірусу. Про це повідомляється на офіційній Facebook-сторінці фестивалю.

Фестиваль мав відбутися 5-6 вересня цього року.

 

«Друзі, останні місяці ми працювали над наповненням цьогорічного фестивалю, щиро сподіваючись, що все налагодиться і ми з вами зможемо зустрітися цієї осені. Наразі ситуація в країні та світі через пандемію COVID-19 все ще нестабільна та, на жаль, вкрай загрозлива, тому ми вимушені перенести Comic Con Ukraine на 2021 рік», – повідомляють організатори.

 

Вони також зазначили, що не можуть ризикувати безпекою відвідувачів, учасників, гостей, волонтерів, партнерів, кураторів, підрядників, не хочуть підбурювати людей до відвідування масових заходів, а також прагнуть зберегти святкову атмосферу фестивалю.

 

«Зараз карантин в Україні подовжено до 31 липня, і чи не щодня фіксуються нові антирекорди. Враховуючи таку динаміку, неможливо спрогнозувати подальший розвиток подій і надавати гарантії. Для нас важливо, щоб Comic Con Ukraine викликав у вас найприємніші емоції та залишав найкращі спогади, як улюблене та найочікуваніше свято. Тому ми не в праві ризикувати», – говориться у повідомленні.

 

Тепер фестиваль планують провести вже 4 та 5 вересня 2021 року.

 

Раніше повідомлялося, що у зв’язку з надзвичайною ситуацією, що склалася в Європі та світі через поширення COVID-19, Мистецький арсенал не зміг провести Х Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» цього року й переніс його на 26-30 травня 2021-го.

 

Нагадаємо, що через пандемію цього року скасували книжкові ярмарки у ЛондоніПарижі, БолоньїЛейпцигуМадридіПразі. Туринський книжковий ярмарок перенесли на невизначений термін. Також вперше за 50 років існування не відбудеться фестиваль Comic-Con у Сан-Дієго.

 

Фото: Welk Resorts