Chronicle Book

«Я так бачу» «Аґрафки» вийшла в США

12.02.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Книжка «Я так бачу» творчої майстерні «Аґрафка» з’явилася у книгарнях США. Про це повідомляється на Facebook-сторінці Видавництва Старого Лева.

 

Книжку вже можна придбати на Amazon. Американське видання, яке випустило Chronicle Books під назвою «Sight: Glimmer, Glow, SPARK, FLASH!», переклав Віталій Чернетський.

 

Пізнавальна книжка-картинка творчої майстерні «Аґрафка» розповідає дітям про те, як працює зір, а також різні оптичні пристрої. Видання стало логічним продовженням книжки Романи Романишин та Андрія Лесіва про слух «Голосно, тихо, пошепки». Оригінальне видання з’явилося у Видавництві Старого Лева у 2018-му році.

Це вже друга книжка, яка вийшла у цьому видавництві. У 2020-му Chronicle Books також видали «Голосно, тихо, пошепки».

 

Раніше повідомлялося, що «Голосно, тихо, пошепки» та «Я так бачу» «Аґрафки» вийшли італійською. Пізніше «Я так бачу» також переклали словацькою.

 

Нагадаємо, що книжка «Я так бачу» перемогла в номінації нон-фікшн для дітей «BolognaRagazzi 2018» – однієї із найпрестижніших нагород у галузі дитячої літератури в світі. Також вона стала переможницею конкурсу «Найкращий книжковий дизайн», зайнявши 1-ше місце та отримавши Гран-Прі.

 

Читайте також: Попри пандемію: понад 120 перекладів українських книжок за кордоном