бойкот рф

Європейська асоціація фестивалів засудила збройну агресію РФ

08.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Європейська асоціація фестивалів (EFA) засудила збройну агресію російської федерації проти України та зупинила будь-яку співпрацю з державою-агресором. Про це асоціація повідомляє на своїй сторінці. 

«У цей час, коли народ України переживає найтемніші часи і багато хто змушений залишити своє життя, свою роботу та мистецтво, ми відчуваємо, що повинні припинити будь-яку співпрацю з РФ. Ми хочемо висловити нашу підтримку та солідарність з нашими українськими колегами, митцями, діячами культури та всіма, хто страждає у цій безглуздій війні», – зазначили у повідомленні.

 

«Наша сила полягає в нашому союзі та в нашому діалозі не тільки в «звичайні» часи, а й у важкі часи. У нашому різноманітті члени EFA єдині в нашому засудженні війни. Ми закликаємо до миру», – додали в асоціації. 

 

Європейська асоціація фестивалів – організація, що об’єднує сьогодні понад 100 фестивалів та фестивальних об’єднань із 40 країн світу.

 

Нагадаємо, що раніше комісія Європейського Союзу заявила, призупиняє співпрацю з російськими організаціями у галузі досліджень, науки та інновацій на знак підтримки України.

 

Крім того, низка міжнародних книжкових фестивалей теж відмовилася від співпраці з Росією. Зокрема, це  Лондонський, Франкфуртський, Тбіліський та Болонський книжковий ярмарки, Празький книжковий ярмарок і літературний фестиваль «Світ книги».