Андрій Курков

«Львівську гастроль Джимі Хендрікса» Куркова видадуть у Великій Британії

24.11.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Роман Андрія Куркова «Львівська гастроль Джимі Хендрікса» (Jimi Hendrix Live in Lviv) опублікують у британському видавництві MacLehose Press. Про це повідомили на сайті видавництва.

Права на видання роману англійською MacLehose Press придбало у швейцарського видавництва Diogenes Verlag.

 

«Від історії про гіпі радянського Львова, що тусуються в тіні будинку партійного комітету, до роману між жінкою, яка має алергію на гроші (але працює в обмінній касі), і чоловіком, який заробляє на життя, водячи іномарку з нирковими хворими, це вінтажний Курков. Його фірмового гумору всюди в надлишку, як і чайок, голубів, солоного запаху в повітрі та горілки!» — каже в коментарі The Bookseller Пол Енглс, видавець MacLehose Press.

 

 

«У драматичні часи бувають позитивні новини. Цього разу для моїх друзів львівян, для Аліка Олісевича, Юрка Винничука, Оксани Прохорець, для всіх, хто любить Львів. Нарешті “Львівська гастроль Джимі Хендрікса” виходить англійською!» зазначив Курков на своїй фейсбук-сторінці.

 

«Львів — найчарівніше місто в Україні з чарівністю Відня та атмосферою Венеції, хоча й без води. Я дуже радий, що цей роман вийшов англійською! Сподіваюся, читачі не тільки прочитають його, а й поїдуть до Львова шукати таємну могилу Джиммі Хендрікса, а також насолодитися містом-прихованою перлиною з неймовірною міжнародною історією!» — додав він у коментарі The Bookseller.

 

Вихід роману запланований на 2 березня 2023 року. З російської «Львівську гастроль» переклав Рубен Вуллі.

 

Книжка коштуватиме £17.

 

Як повідомлялося, у Нідерландах роман Куркова «Сірі бджоли» вийшов на перше місце в десятці продажів, обігнавши роман Fairy Tale Стівена Кінга.

 

Читайте також: «Шенгенська історія» Куркова вийшла французькою