Аґрафка

В Японії виходить друком книжка «Аґрафки»

13.05.2023

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

В японському видавництві Bronze Publishing вийде друком видання Романи Романишин та Андрія Лесіва «Куди і звідки» творчої майстерні «Аґрафка». Про це видавництво повідомило на своїй фейсбук-сторінці.

На японську книжку переклала Юкіко Хіромацу.

 

«У Всесвіті нічого не перебуває у стані повного спокою. Рух є природним: Земля, вода на ній, атмосфера, континенти, усі живі організми перебувають у безперервному русі. Ми ходимо, бігаємо, стрибаємо, повзаємо, пливемо, летимо. Ми мандруємо. Ця книжка — про рух і про мандри: не лише людей, а й тварин, рослин, вітру, води, нашої планети. Вона розповідає про подорожі заради торгівлі чи завоювання, про подорожі задля задоволення і відпочинку чи задля виживання, про наукові експедиції і паломництво. Про міграції, мапи, навігацію і, зрештою, про пошук свого власного шляху. Два слова, які подорожній найчастіше чує у мандрах, — це “куди” і “звідки”. “Куди прямуєш?”, “Звідки ти?”. Ця книжка — візуальна й інтелектуальна мандрівка крізь тисячі років у пошуках відповідей на ці та ще багато інших запитань», — ідеться в анотації.

 

 

Уперше книжка вийшла у «Видавництві Старого Лева» у 2020-му році . Видання розповідає про рух і про мандри: не лише людей, а й тварин, рослин, вітру, води й планети.

 

Окрім японської, видання перекладене ще 14 мовами світу.

 

Вартість видання — 2420 єн (660 грн). Замовити книжку можна за посиланням. У книгарнях вона з’явиться 18 травня.

 

Нагадаємо, 2022 року книжка «Куди і звідки» отримала почесну відзнаку на престижному конкурсі книжкового дизайну Best Book Design from all over the World.

 

Читайте також: Творча майстерня «Аґрафка» отримала золото на конкурсі European Design Awards

 

Зображення: newscast.jp